CAMPIONII ROMÂNIEI SUNTEM NOI !
SA FIE ULTIMUL MECI AL SEZONULUI !
FINALA LIGII 1. PRIMUL MECI, LA TÎRGU-MUREȘ
Final Four - Cupa României - Tot cu Deva
LIGA 1 la FUTSAL
UEFA Futsal Cup la Tîrgu-Mureș
Al 5-lea titlu de campioni

Meciuri

  • City'us Tirgu-Mures

    4 - 7

    Autobergamo Deva

    01.09.2014 / Ora: 19:00
    SALA SPORTURILOR CHIAJNA / SUPERCUPA ROMÂNIEI

  • KSE Tg.Secuiesc

    4 - 7

    City'us Tirgu-Mures

    08.09.2014 / Ora: 17:30
    SALA SPORTURILOR TG. SECUIESC

    - cronica meciului -
  • Muncitorul Resita

    7 - 8

    City'us Tirgu-Mures

    21.09.2014 / Ora: 17:00
    SALA SPORTURILOR/REȘIȚA

  • Galactic Focsani

    3 - 13

    City'us Tirgu-Mures

    03.10.2014 / Ora: 19:00
    SALA SPORTURILOR/FOCSANI

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    5 - 4

    Sepsi Sf. Gheorghe

    14.10.2014 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

  • Clujana Cluj-Napoca

    6 - 13

    City'us Tirgu-Mures

    16.10.2014 / Ora: 19:00
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

  • City'us Tirgu-Mures

    4 - 2

    Autobergamo Deva

    21.10.2014 / Ora: 17:30
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • Dunărea Călărași

    1 - 2

    City'us Tirgu-Mures

    27.10.2014 / Ora: 17:00
    SALA SPORTURILOR/CĂLĂRAȘI

  • City'us Tirgu-Mures

    6 - 3

    CSMS Iasi

    01.11.2014 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

  • FK Od. Secuiesc

    7 - 2

    City'us Tirgu-Mures

    11.11.2014 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR OD. SECUIESC

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    4 - 7

    United Galati

    17.11.2014 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    4 - 2

    KSE Tg.Secuiesc

    21.11.2014 / Ora: 17:30
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

  • Autobergamo Deva

    5 - 4

    City'us Tirgu-Mures

    01.12.2014 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/DEVA

  • City'us Tirgu-Mures

    15 - 5

    Muncitorul Resita

    06.12.2014 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

  • City'us Tirgu-Mures

    18 - 0

    Galactic Focsani

    01.02.2015 / Ora: 17:00
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • Sepsi Sf. Gheorghe

    4 - 3

    City'us Tirgu-Mures

    10.02.2015 / Ora: 17:30
    SALA SPORTURILOR SZABO KATI/SF. GHEORGHE

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    3 - 2

    CSMS Iasi

    14.02.2015 / Ora: 19:00
    CUPA ROMANIEI-OPTIMI DE FINALA/SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    10 - 0

    Clujana Cluj-Napoca

    23.02.2015 / Ora: 17:30
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

  • City'us Tirgu-Mures

    3 - 3

    Dunărea Călărași

    01.03.2015 / Ora: 17:00
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

  • CSMS Iasi

    7 - 9

    City'us Tirgu-Mures

    06.03.2015 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/IASI

  • City'us Tirgu-Mures

    8 - 3

    FK Od. Secuiesc

    24.03.2015 / Ora: 19:45
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • United Galati

    7 - 3

    City'us Tirgu-Mures

    28.03.2015 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/GALATI

    - cronica meciului -
  • Sepsi Sf. Gheorghe

    0 - 2

    City'us Tirgu-Mures

    07.04.2015 / Ora: 19:00
    SALA SPORTURILOR SZABO KATI/SF.GHEORGHE

  • City'us Tirgu-Mures

    7 - 2

    Sepsi Sf. Gheorghe

    14.04.2015 / Ora: 17:15
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

  • City'us Tirgu-Mures

    5 - 3

    United Galati

    20.04.2015 / Ora: 19:00
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    2 - 1

    Autobergamo Deva

    28.04.2015 / Ora: 19:00
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

  • Autobergamo Deva

    3 - 5

    City'us Tirgu-Mures

    05.05.2015 / Ora: 19:00
    SALA SPORTURILOR/DEVA

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    1 - 1

    FK Od. Secuiesc

    12.05.2015 / Ora: 19:30
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • FK Od. Secuiesc

    4 - 9

    City'us Tirgu-Mures

    19.05.2015 / Ora: 20:00
    CUPA ROMANIEI/SALA SPORTURILOR/OD.SECUIESC

  • Autobergamo Deva

    5 - 2

    City'us Tirgu-Mures

    20.05.2015 / Ora: 18:00
    FINALA CUPEI ROMANIEI

  • FK Od. Secuiesc

    5 - 5

    City'us Tirgu-Mures

    26.05.2015 / Ora: 17:15
    SALA SPORTURILOR/OD. SECUIESC

  • FK Od. Secuiesc

    2 - 6

    City'us Tirgu-Mures

    29.05.2015 / Ora: 19:30
    SALA SPORTURILOR/OD. SECUIESC

  • City'us Tirgu-Mures

    3 - 3

    Autobergamo Deva

    26.08.2015 / Ora: 19:00
    SUPERCUPA ROMÂNIEI/SALA SPORTURILOR/CLUJ-NAPOCA

  • Muncitorul Resita

    1 - 6

    City'us Tirgu-Mures

    31.08.2015 / Ora: 18:30
    SALA SPORTURILOR RESITA

  • City'us Tirgu-Mures

    3 - 0

    CSMS Iasi

    04.09.2015 / Ora: 17:00
    SALA SPORTURILOR TIRGU-MURES

  • City'us Tirgu-Mures

    3 - 8

    Pescara Calcio A5

    30.09.2015 / Ora: 19:30
    UEFA FUTSAL CUP / SALA SPORTURILOR / TÎRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    9 - 1

    Hamburg Panthers

    01.10.2015 / Ora: 19:30
    UEFA FUTSAL CUP / SALA SPORTURILOR / TÎRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    3 - 5

    Lokomotiv Harkov

    03.10.2015 / Ora: 19:30
    UEFA FUTSAL CUP / SALA SPORTURILOR / TÎRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    6 - 5

    United Galati

    06.10.2015 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR / TÎRGU-MURES

  • Clujana Cluj-Napoca

    4 - 13

    City'us Tirgu-Mures

    11.10.2015 / Ora: 17:00
    SALA SPORTURILOR HORIA DEMIAN/CLUJ

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    7 - 2

    FK Od. Secuiesc

    16.10.2015 / Ora: 17:00
    SALA SPORTURILOR TIRGU-MURES

  • Galactic Focsani

    1 - 10

    City'us Tirgu-Mures

    23.10.2015 / Ora: 11:00
    SALA SPORTURILOR/FOCȘANI

  • City'us Tirgu-Mures

    2 - 5

    Autobergamo Deva

    03.11.2015 / Ora: 17:30
    SALA SPORTURILOR/TÎRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    3 - 1

    Sepsi Sf. Gheorghe

    07.11.2015 / Ora: 17:00
    SALA SPORTURILOR/TÎRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • Informatica Timisoara

    7 - 2

    City'us Tirgu-Mures

    12.11.2015 / Ora: 20:15
    SALA SPORTURILOR C-TIN JUDE/TIMIȘOARA

  • KSE Tg.Secuiesc

    2 - 7

    City'us Tirgu-Mures

    16.11.2015 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR TG.SECUIESC

  • Dunărea Călărași

    5 - 5

    City'us Tirgu-Mures

    18.11.2015 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/CĂLĂRAȘI

  • City'us Tirgu-Mures

    9 - 2

    Concordia Chiajna

    23.11.2015 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR TIRGU-MURES

  • CSMS Iasi

    1 - 4

    City'us Tirgu-Mures

    24.01.2016 / Ora: 16:15
    SALA SPORTURILOR/IAȘI

    - cronica meciului -
  • United Galati

    3 - 3

    City'us Tirgu-Mures

    08.02.2016 / Ora: 17:30
    SALA SPORTURILOR / GALAȚI

  • City'us Tirgu-Mures

    12 - 2

    Clujana Cluj-Napoca

    13.02.2016 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/TÎRGU-MUREȘ

  • City'us Tirgu-Mures

    11 - 1

    Muncitorul Resita

    21.02.2016 / Ora: 17:00
    SALA SPORTURILOR TIRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • FK Od. Secuiesc

    4 - 7

    City'us Tirgu-Mures

    28.02.2016 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/OD. SECUIESC

  • City'us Tirgu-Mures

    8 - 1

    Muncitorul Resita

    03.03.2016 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES/CUPA ROMÂNIEI

    - cronica meciului -
  • Autobergamo Deva

    2 - 5

    City'us Tirgu-Mures

    15.03.2016 / Ora: 17:30
    SALA SPORTURILOR DEVA

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    5 - 2

    Dunărea Călărași

    20.03.2016 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/TÎRGU-MUREȘ

    - cronica meciului -
  • Sepsi Sf. Gheorghe

    3 - 7

    City'us Tirgu-Mures

    29.03.2016 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR SZABO KATI / SF. GHEORGHE

  • Imperial Wet M.Ciuc

    2 - 7

    City'us Tirgu-Mures

    31.03.2016 / Ora: 17:00
    CUPA ROMÂNIEI / SALA SPORTURILOR / M.CIUC

  • City'us Tirgu-Mures

    12 - 1

    KSE Tg.Secuiesc

    05.04.2016 / Ora: 19:00
    SALA SPORTURILOR TIRGU-MURES

  • Concordia Chiajna

    3 - 6

    City'us Tirgu-Mures

    12.04.2016 / Ora: 15:00
    SALA SPORTURILOR CHIAJNA

  • City'us Tirgu-Mures

    2 - 2

    Informatica Timisoara

    19.04.2016 / Ora: 19:00
    SALA SPORTURILOR/TÎRGU-MUREȘ

    - cronica meciului -
  • Dunărea Călărași

    2 - 9

    City'us Tirgu-Mures

    23.04.2016 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/CĂLĂRAȘI/PLAY-OFF MECI 1

  • City'us Tirgu-Mures

    10 - 3

    Dunărea Călărași

    28.04.2016 / Ora: 18:00
    SALA SPORTURILOR/TÎRGU-MUREȘ/PLAY-OFF MECI 2

    - cronica meciului -
  • Autobergamo Deva

    7 - 6

    City'us Tirgu-Mures

    10.05.2016 / Ora: 18:00
    PLAY-OFF / SEMIFINALA 1 / SALA SPORTURILOR/DEVA

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    6 - 3

    Autobergamo Deva

    18.05.2016 / Ora: 19:15
    PLAY-OFF / SALA SPORTURILOR / TÎRGU-MUREȘ

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    3 - 1

    Autobergamo Deva

    19.05.2016 / Ora: 18:00
    PLAY-OFF / SEMIFINALE / MECI 3 / SALA SPORTURILOR/TIRGU-MURES

    - cronica meciului -
  • Autobergamo Deva

    6 - 5

    City'us Tirgu-Mures

    23.05.2016 / Ora: 19:30
    CUPA ROMÂNIEI FINAL FOUR / DEVA

  • City'us Tirgu-Mures

    4 - 0

    Informatica Timisoara

    31.05.2016 / Ora: 19:00
    FINALA PLAY-OFF/MECI 1/SALA SPORTURILOR/TÎRGU-MUREȘ

    - cronica meciului -
  • Informatica Timisoara

    1 - 2

    City'us Tirgu-Mures

    06.06.2016 / Ora: 19:30
    FINALA PLAY-OFF/MECI 2/SALA SPORTURILOR/TIMIȘOARA

    - cronica meciului -
  • City'us Tirgu-Mures

    -

    Autobergamo Deva

    29.08.2016 / Ora: 00:00
    SUPERCUPA ROMÂNIEI

  • Etapa 1

    Clujana Cluj - Dunărea Călărași 1 - 8
    United Galati - Sepsi Sf.Gheorghe 3 - 2
    CSMS Iasi - Concordia Chiajna 7 - 1
    Muncitorul Reșița - City'us 1 - 6
    FK Od. Secuiesc - Autobergamo Deva 4 - 7
    Informatica Timisoara - KSE Tg. Secuiesc 4 - 1
  • Etapa 2

    City'us - CSMS Iasi 3 - 0
    Autobergamo Deva - Galactic Focsani 10 - 1
    Sepsi Sf.Gheorghe - Clujana Cluj 8 - 1
    KSE Tg. Secuiesc - United Galati 0 - 5
    Dunărea Călărași - FK Od. Secuiesc 2 - 3
    Concordia Chiajna - Informatica Timisoara 2 - 4
  • Etapa 3

    CSMS Iasi - Muncitorul Reșița 2 - 3
    United Galati - Concordia Chiajna 5 - 1
    FK Od. Secuiesc - Sepsi Sf.Gheorghe 2 - 4
    Galactic Focsani - Dunărea Călărași 0 - 8
    Clujana Cluj - KSE Tg. Secuiesc 7 - 3
    Informatica Timisoara - City'us 7 - 2
  • Etapa 4

    KSE Tg. Secuiesc - FK Od. Secuiesc 5 - 4
    Concordia Chiajna - Clujana Cluj 5 - 6
    Sepsi Sf.Gheorghe - Galactic Focsani 5 - 0
    Dunărea Călărași - Autobergamo Deva 1 - 3
    Muncitorul Reșița - Informatica Timisoara 1 - 3
    City'us - United Galati 6 - 5
  • Etapa 5

    Clujana Cluj - City'us 4 - 13
    Autobergamo Deva - Sepsi Sf.Gheorghe 10 - 0
    FK Od. Secuiesc - Concordia Chiajna 9 - 4
    United Galati - Muncitorul Reșița 8 - 4
    Galactic Focsani - KSE Tg. Secuiesc 1 - 5
    Informatica Timisoara - CSMS Iasi 6 - 2
  • Etapa 6

    City'us - FK Od. Secuiesc 7 - 2
    KSE Tg. Secuiesc - Autobergamo Deva 4 - 15
    Muncitorul Reșița - Clujana Cluj 6 - 0
    Concordia Chiajna - Galactic Focsani 4 - 5
    Sepsi Sf.Gheorghe - Dunărea Călărași 1 - 1
    CSMS Iasi - United Galati 7 - 5
  • Etapa 7

    Dunărea Călărași - KSE Tg. Secuiesc 4 - 0
    Galactic Focsani - City'us 1 - 10
    Clujana Cluj - CSMS Iasi 2 - 7
    FK Od. Secuiesc - Muncitorul Reșița 5 - 0
    Autobergamo Deva - Concordia Chiajna 5 - 0
    United Galati - Informatica Timisoara 0 - 5
  • Etapa 8

    KSE Tg. Secuiesc - Sepsi Sf.Gheorghe 8 - 1
    Informatica Timisoara - Clujana Cluj 6 - 2
    Concordia Chiajna - Dunărea Călărași 2 - 5
    CSMS Iasi - FK Od. Secuiesc 3 - 4
    City'us - Autobergamo Deva 2 - 5
    Muncitorul Reșița - Galactic Focsani 9 - 1
  • Etapa 9

    Galactic Focsani - CSMS Iasi 3 - 8
    Sepsi Sf.Gheorghe - Concordia Chiajna 6 - 5
    Clujana Cluj - United Galati 2 - 7
    Dunărea Călărași - City'us 5 - 5
    FK Od. Secuiesc - Informatica Timisoara 4 - 7
    Autobergamo Deva - Muncitorul Reșița 16 - 2
  • Etapa 10

    Muncitorul Reșița - Dunărea Călărași 9 - 2
    City'us - Sepsi Sf.Gheorghe 3 - 1
    Informatica Timisoara - Galactic Focsani 10 - 1
    CSMS Iasi - Autobergamo Deva 8 - 5
    Concordia Chiajna - KSE Tg. Secuiesc 2 - 6
    United Galati - FK Od. Secuiesc 6 - 2
  • Etapa 11

    Dunărea Călărași - CSMS Iasi 3 - 3
    Sepsi Sf.Gheorghe - Muncitorul Reșița 4 - 1
    FK Od. Secuiesc - Clujana Cluj 7 - 2
    KSE Tg. Secuiesc - City'us 2 - 7
    Autobergamo Deva - Informatica Timisoara 5 - 1
    Galactic Focsani - United Galati 0 - 4
  • Etapa 12

    CSMS Iasi - Sepsi Sf.Gheorghe 2 - 0
    Clujana Cluj - Galactic Focsani 7 - 0
    Muncitorul Reșița - KSE Tg. Secuiesc 7 - 1
    United Galati - Autobergamo Deva 3 - 5
    Informatica Timisoara - Dunărea Călărași 5 - 3
    City'us - Concordia Chiajna 9 - 2
  • Etapa 13

    KSE Tg. Secuiesc - CSMS Iasi 6 - 4
    Autobergamo Deva - Clujana Cluj 5 - 1
    Dunărea Călărași - United Galati 2 - 3
    Sepsi Sf.Gheorghe - Informatica Timisoara 1 - 3
    Galactic Focsani - FK Od. Secuiesc 0 - 8
    Concordia Chiajna - Muncitorul Reșița 1 - 6
  • Etapa 14

    Dunărea Călărași - Clujana Cluj 10 - 2
    Concordia Chiajna - CSMS Iasi 3 - 7
    KSE Tg. Secuiesc - Informatica Timisoara 4 - 3
    Sepsi Sf.Gheorghe - United Galati 4 - 3
    Autobergamo Deva - FK Od. Secuiesc 7 - 2
    City'us - Muncitorul Reșița 11 - 1
  • Etapa 15

    Informatica Timisoara - Concordia Chiajna 5 - 1
    Clujana Cluj - Sepsi Sf.Gheorghe 1 - 4
    CSMS Iasi - City'us 1 - 4
    United Galati - KSE Tg. Secuiesc 7 - 1
    FK Od. Secuiesc - Dunărea Călărași 5 - 3
    Galactic Focsani - Autobergamo Deva 0 - 3
  • Etapa 16

    Dunărea Călărași - Galactic Focsani 3 - 0
    Concordia Chiajna - United Galati 1 - 2
    KSE Tg. Secuiesc - Clujana Cluj 15 - 2
    Muncitorul Reșița - CSMS Iasi 8 - 2
    Sepsi Sf.Gheorghe - FK Od. Secuiesc 1 - 1
    City'us - Informatica Timisoara 2 - 2
  • Etapa 17

    Galactic Focsani - Sepsi Sf.Gheorghe 0 - 3
    Clujana Cluj - Concordia Chiajna 2 - 2
    Autobergamo Deva - Dunărea Călărași 5 - 2
    United Galati - City'us 3 - 3
    Informatica Timisoara - Muncitorul Reșița 5 - 2
    FK Od. Secuiesc - KSE Tg. Secuiesc 4 - 5
  • Etapa 18

    KSE Tg. Secuiesc - Galactic Focsani 3 - 0
    Sepsi Sf.Gheorghe - Autobergamo Deva 2 - 1
    City'us - Clujana Cluj 12 - 2
    Concordia Chiajna - FK Od. Secuiesc 6 - 1
    Muncitorul Reșița - United Galati 3 - 5
    CSMS Iasi - Informatica Timisoara 1 - 3
  • Etapa 19

    United Galati - CSMS Iasi 4 - 1
    Autobergamo Deva - KSE Tg. Secuiesc 4 - 0
    Galactic Focsani - Concordia Chiajna 0 - 3
    Clujana Cluj - Muncitorul Reșița 3 - 9
    FK Od. Secuiesc - City'us 4 - 7
    Dunărea Călărași - Sepsi Sf.Gheorghe 4 - 3
  • Etapa 20

    Muncitorul Reșița - FK Od. Secuiesc 1 - 5
    Concordia Chiajna - Autobergamo Deva 4 - 5
    City'us - Galactic Focsani 3 - 0
    CSMS Iasi - Clujana Cluj 9 - 2
    KSE Tg. Secuiesc - Dunărea Călărași 0 - 4
    Informatica Timisoara - United Galati 3 - 2
  • Etapa 21

    Dunărea Călărași - Concordia Chiajna 11 - 2
    Sepsi Sf.Gheorghe - KSE Tg. Secuiesc 2 - 0
    Clujana Cluj - Informatica Timisoara 2 - 9
    Galactic Focsani - Muncitorul Reșița 0 - 3
    FK Od. Secuiesc - CSMS Iasi 2 - 0
    Autobergamo Deva - City'us 2 - 5
  • Etapa 22

    Concordia Chiajna - Sepsi Sf.Gheorghe 4 - 6
    Muncitorul Reșița - Autobergamo Deva 3 - 4
    CSMS Iasi - Galactic Focsani 3 - 0
    Informatica Timisoara - FK Od. Secuiesc 4 - 1
    United Galati - Clujana Cluj 3 - 0
    City'us - Dunărea Călărași 5 - 2
  • Etapa 23

    KSE Tg. Secuiesc - Concordia Chiajna 7 - 3
    FK Od. Secuiesc - United Galati 2 - 3
    Autobergamo Deva - CSMS Iasi 7 - 3
    Galactic Focsani - Informatica Timisoara 0 - 3
    Dunărea Călărași - Muncitorul Reșița 5 - 1
    Sepsi Sf.Gheorghe - City'us 3 - 7
  • Etapa 24

    Clujana Cluj - FK Od. Secuiesc 7 - 4
    United Galati - Galactic Focsani 3 - 0
    Muncitorul Reșița - Sepsi Sf.Gheorghe 3 - 0
    CSMS Iasi - Dunărea Călărași 4 - 3
    Informatica Timisoara - Autobergamo Deva 1 - 0
    City'us - KSE Tg. Secuiesc 12 - 1
  • Etapa 25

    KSE Tg. Secuiesc - Muncitorul Reșița 6 - 4
    Sepsi Sf.Gheorghe - CSMS Iasi 5 - 1
    Galactic Focsani - Clujana Cluj 0 - 3
    Autobergamo Deva - United Galati 5 - 4
    Dunărea Călărași - Informatica Timisoara 2 - 3
    Concordia Chiajna - City'us 3 - 6
  • Etapa 26

    Informatica Timisoara - Sepsi Sf.Gheorghe 4 - 2
    Clujana Cluj - Autobergamo Deva 3 - 6
    FK Od. Secuiesc - Galactic Focsani 3 - 0
    Muncitorul Reșița - Concordia Chiajna 2 - 2
    United Galati - Dunărea Călărași 4 - 2
    CSMS Iasi - KSE Tg. Secuiesc 2 - 2

Clasament

Loc Echipa Puncte
1. Informatica Timisoara 64
2. City'us 60
3. Autobergamo Deva 60
4. United Galati 49
5. Sepsi Sf.Gheorghe 38
6. KSE Tg. Secuiesc 34
7. Dunărea Călărași 33
8. CSMS Iasi 32
9. FK Od. Secuiesc 31
10. Muncitorul Reșița 31
11. Clujana Cluj 16
12. Concordia Chiajna 8
13. Galactic Focsani 3
clasament detaliat